Cafe ve Restaurant Sistemleri

Her türlü hava koşulunda müşteriye hizmet sunabilmek için oluşturulan alanlar mevcuttur. Özellikle cafe ve restorant gibi yerlerde sonradan yapılan katlanan cam balkon şeklinde alanlar vardır. Bu alanlar sayesinde mekanın iç hacmi genişlemekte ve yine mekanın iç ferahlığı artmaktadır. Dışarıya yakın hissedilen bir alan oluşmasıyla insanlar kendilerini daha iyi hissetmektedi. Son zamanlarda katlanabilir cam balkon malzemelerinin kullanıldığı yerler arasında cafe ve restaurant gibi yerlerin yer alması daha fazla müşteri almanın yanı sıra kışın avantajlı olarak kullanım alanlarını arttırmaktadır, ayrıca sigara kanunundan etkilenmeden ve müşteri kaybı yaşamadan sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenen tasarımlarımızla Cafe ve restaurantınıza ayrı bir hava katmaya nedersiniz. Tavanı otomatik açılıp kapanan sistemlerin yanı sıra, sabit olarak kullanılan cam, polikarbon, shingle, kiremit ve decrobont tavanlı sistemlerimizde mevcuttur. Ayrıca tüm katlanır ve sürme serilerimiz kapama yapmak için uygundur.

 

Park alanlı vitrin Sistemi:

Cafe,Restaurant, Winter Garden sistemleri gibi düz geçişler isteyen mekanlar için tasarladığımız vitrin sistemimiz camın hem
kapı hem duvar olarak kullanılması Sistemin güzelliği zemin malzemesini kesintiye uğratmayacak şekilde, zemin kılavuzuna ihtiyaç duymadan hareket etmesidir. 4500mm kanat yüksekliği, 1000mm kanat genişliğine kadar üretimi yapılan bu serimiz özel rulmanları sayesinde kolaylıkla  itilir sessizce hareket ettirilir. Düz eğrisel planlamalara izin veren Pasific sistemi, tüm kullanım gereksinimlerini karşılayacak niteliktedir. Sistem park alanına ihtiyaç duyar.

UYGULAMA ŞEKLİ            :Eşiksiz Üstten Askılı  Sistem

PROFİL ET KALINLIĞI      :5.0mm

CAM KALINLIĞI                :10mm Temperli Cam

RULMAN                          :2 gövdede  8 rulmanlı çalışır

Pivot alanlı vitrin Sistemi:

Cafe,Restaurant, Winter Garden sistemleri gibi düz geçişler isteyen mekanlar için tasarladığımız vitrin sistemimiz camın hem
kapı hem duvar olarak kullanılması Sistemin güzelliği zemin malzemesini kesintiye uğratmayacak şekilde, zemin kılavuzuna ihtiyaç duymadan hareket etmesidir. 3000mm kanat yüksekliği, 1000mm kanat genişliğine kadar üretimi yapılan bu serimiz özel rulmanları sayesinde kolaylıkla  itilir. sessizce hareket ettirilir. Düz eğrisel planlamalara izin veren Pasific Pivot sistemi,..

Kampanyalarımızı, bizden haberleri takip edin

Sizinle sağlıklı iletişime geçebilmemiz için, aktif kullandığınız mail adresinizi ekleyiniz.